top of page

ТОВ "ФІНІНВЕСТ ГРУП"

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНІНВЕСТ ГРУП" (код ЄДРПОУ 42017650) зареєстровано 23.03.2018 року (номер запису 1 074 102 0000 074121).  

ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» має свідоцтво  про реєстрацію фінансової установи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 18.09.2018 року, серія ФК та номер 1097 .

Розмір статутного капіталу складає 6 500 000,00 гривень.

Дані про види економічної діяльності:

Код КВЕД 64.19 Інші види грошового посередництва;
Код КВЕД 64.91 Фінансовий лізинг;
Код КВЕД 64.92 Інші види кредитування (основний);
Код КВЕД 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у.

Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску:
10000001146093.

Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа –

БАШАРОВ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНОВИЧ
Адреса засновника: 02167, м.Київ, Деснянський район, ВУЛИЦЯ МИЛОСЛАВСЬКА, будинок 41/15, квартира 10
Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 6500000.00


КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - БАШАРОВ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНОВИЧ, 03.02.1976 Р.Н., УКРАЇНА , УКРАЇНА, 02167, МІСТО КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ МИЛОСЛАВСЬКА, БУДИНОК 41/15, КВАРТИРА 10. . ХАРАКТЕР БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМИЙ, ЧАСТКА - 100%


Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи - БАШАРОВ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНОВИЧ - керівник.

Наглядова рада не створювалась.

 

Відокремлені підрозділи відсутні.

Послуги

  • Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

  • Надання послуг з фінансового лізингу

  • Надання послуг з факторингу

ВНУТРІШНІ ДОКУМЕНТИ

СФЕРЫ РАБОТЫ

Виписка

Статут

Ліцензії


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Схематичне зображення структури власності

Правила ТОВ "ФІНІНВЕСТ ГРУП":

- Правила надання послуг з факторингу
 
- Правила надання послуг з фінансового лізингу

- Правила надання коштів у позику, у тому числі і на умовах фінансового кредиту


Примірні договори ТОВ "ФІНІНВЕСТ ГРУП":

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР ФАКТОРИНГУ

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ




Стандарт продукту:


Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту 

Надання кредитних коштів Лізинговій компанії

Надання послуг з факторингу

Тарифи ТОВ "ФІНІНВЕСТ ГРУП":

 
Тарифи на надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту, та надання послуг з факторингу та фінансового лізингу 

НАША АДРЕСА

КОНТАКТИ

01054, місто Київ, вул.Івана Франка, буд. 40-Б

тел. +38 (095) 372-10-94 

e-mail: Vbasharov@gmail.com

Пн — Пт: 9:00 — 18:00
Обідня перерва: 13:00 — 14:00
Субота, Неділя: вихідні

ГРАФІК РОБОТИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» на виконання вимог законодавства України інформує Вас про:

Відповідно до вимог ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»:

Відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які підлягають обов'язковому оприлюдненню: 

Річна фінансова звітність за 2017 рік.

 

Звітні дані за 2017 рік

Річна фінансова звітність за 2018 рік.

Примітки до річної фінансової звітності за 2018 рік.

Річна фінансова звітність з приміками за 2019 рік.

 

Консолідована фінансова звітність не складалась.

Аудиторський висновок станом на 31.03.2018р.
 

Аудиторський висновок станом на 06.06.2018р.

Аудиторський висновок станом на 31.12.2018р.

Аудиторський висновок  за 2019р.

Річна фінансова звітність за 2020 рік.

Примітки до річної фінансової звітності за 2020 рік.

Аудиторський висновок  за 2020р.

Аудиторський висновок  за 2021р.

Ціна/тарифи фінансових послуг

Вартість послуг буде повідомлено клієнту перед укладенням договору за місцем розташування фінансової установи.

Відповідно до вимог частин четвертої і п’ятої  ст.12-1  Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»:

1.  Фінансова установа до укладення з клієнтом договору про надання фінансової послуги додатково надає йому інформацію про:

a) фінансову послугу, що пропонується надати клієнту, із зазначенням вартості цієї послуги для клієнта, якщо інше не передбачено законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг. Згідно з поданою заявкою клієнту буде запропонована фінансова послуга  на запитуваних заявником та погоджених фінансовою компанією умовах. Вартість послуг буде повідомлено клієнту перед укладенням договору за місцем розташування фінансової установи.

b) умови надання додаткових фінансових послуг та їх вартість. Додаткові фінансові послуги, передбачені законодавством України, надаються фінансовою компанією клієнтам на підставі окремого (окремих) договору (договорів), які укладаються між клієнтом та фінансовою компанією, і в яких визначаються порядок, умови надання та вартість додаткових фінансових послуг.

c) порядок сплати податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги. Сплата податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги здійснюється відповідно до законодавства України.

d) правові наслідки та порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги: Дострокове припинення надання фінансової послуги здійснюється внаслідок розірвання Договору. Порядок і підстави розірвання Договору визначаються Договором, укладеним між клієнтом та фінансовою компанією. В разі розірвання Договору клієнт та фінансова компанія зобов’язуються провести взаємні розрахунки: - фінансова компанія за заявою клієнта переказує залишок коштів клієнта за реквізитами, вказаними в заяві клієнта, на інший банківський рахунок клієнта; - клієнт повинен погасити усю існуючу на момент розірвання Договору заборгованість перед  фінансовою компанією. 

e) механізм захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги. Фінансова установа здійснює захист прав споживачів згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів» шляхом надання споживачеві необхідної інформації до надання фінансової послуги. Усі спірні питання, які можуть виникнути у майбутньому між клієнтом та кредитною установою, будуть врегульовані шляхом переговорів. Якщо неможливим буде дійти згоди із спірних питань в процесі переговорів, то такий спір вирішуватиметься у судовому порядку згідно із законодавством України.

f) розмір винагороди фінансової установи у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами. Розмір винагороди фінансової компанії у разі пропонування фінансових послуг, що надаються іншими фінансовими установами, визначається у відповідних договорах, укладених між фінансовою компанією та іншими фінансовими установами. 

g) реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (адреса, номер телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів:

Стаття 12. Право клієнта на інформацію

1. Фінансова установа зобов’язана розкривати клієнтам визначену законодавством інформацію про умови та порядок її діяльності, що розміщується у місці надання послуг клієнтам та/або на власному веб-сайті фінансової установи. Така інформація повинна, зокрема, включати:

1) перелік послуг, що надаються фінансовою установою, порядок та умови їх надання;

2) вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги;

3) інформацію про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг.

На вимогу клієнта фінансова установа зобов’язана в порядку, визначеному законодавством, надати таку інформацію:

1) відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які підлягають обов’язковому оприлюдненню;

2) перелік керівників фінансової установи та її відокремлених підрозділів;

3) кількість акцій фінансової установи та розмір часток, які знаходяться у власності членів її виконавчого органу, а також перелік осіб, частки яких у статутному капіталі фінансової установи або належна їм кількість акцій фінансової установи перевищують 5 відсотків;

4) іншу інформацію, право на отримання якої визначено законом.

{Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014; в редакції Закону № 122-IX від 20.09.2019}

2. Перед укладенням договору про надання фінансових послуг фінансова установа чи інший суб’єкт господарювання, що надає фінансові послуги, зобов’язані повідомити клієнта у письмовій або електронній формі, у тому числі шляхом надання клієнту доступу до такої інформації на власному веб-сайті особи, яка надає фінансові послуги, про:

1) особу, яка надає фінансові послуги:

а) найменування (для фізичної особи - підприємця: прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові), місцезнаходження, контактний телефон і адреса електронної пошти особи, яка надає фінансові послуги, адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг;

б) найменування особи, яка надає посередницькі послуги (за наявності);

в) відомості про державну реєстрацію особи, яка надає фінансові послуги;

г) інформацію щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ або Державного реєстру банків;

ґ) інформацію щодо наявності в особи, яка надає фінансові послуги, права на надання відповідної фінансової послуги;

д) контактну інформацію органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності особи, яка надає фінансові послуги;

2) фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат;

3) договір про надання фінансових послуг:

а) наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг;

б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору;

в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується);

г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій;

ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору;

д) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги;

4) механізми захисту прав споживачів фінансових послуг:

а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг;

б) наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.

{Статтю 12 доповнено частиною другою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011; в редакції Закону № 122-IX від 20.09.2019}

3. Інформація, що надається клієнту, повинна забезпечувати правильне розуміння суті фінансової послуги без нав'язування її придбання.

{Статтю 12 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

4. Фінансова установа під час надання інформації клієнту зобов'язана дотримуватися вимог законодавства про захист прав споживачів.

{Статтю 12 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

5. Забороняється покладати на споживача фінансових послуг сплату будь-яких платежів, відшкодувань, штрафних санкцій за реалізацію ним права на відмову від договору, предметом якого є надання йому фінансової послуги, чи за дострокове розірвання (ініціювання дострокового розірвання) споживачем фінансових послуг такого договору, а також забороняється стягувати такі платежі, відшкодування, штрафні санкції.

Забороняється покладати на споживача фінансових послуг сплату будь-яких платежів, відшкодувань, штрафних санкцій за дострокове виконання ним умов договору, предметом якого є надання йому фінансової послуги, а також забороняється стягувати такі платежі, відшкодування та штрафні санкції.

{Статтю 12 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 122-IX від 20.09.2019}

6. Орган, який здійснює державне регулювання відповідного ринку фінансових послуг, має право визначити мінімальний обсяг інформації, яка повинна надаватися клієнту щодо кожного виду фінансових послуг, якщо такий мінімальний обсяг інформації не встановлений законом.

{Статтю 12 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 122-IX від 20.09.2019}

Стаття 12-1. Розкриття інформації

1. Фінансові установи повинні розкривати:

фінансову та консолідовану фінансову звітність, яка складається та подається відповідно до законодавства;звіт про корпоративне управління (для фінансових установ, утворених у формі акціонерних товариств), що складається відповідно до вимог цього Закону, законів з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг та прийнятих згідно з такими законами нормативно-правових актів органів, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, і подається:

- акціонерам фінансової установи;

- органам, які відповідно до закону здійснюють нагляд за діяльністю відповідної фінансової установи, разом з річною звітністю;звітні дані (інші, ніж фінансова та консолідована фінансова звітність), що складаються та подаються відповідно до вимог законів з питань регулювання ринків фінансових послуг та прийнятих згідно з такими законами нормативно-правових актів органів, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг;інформацію, що надається клієнтам відповідно до статті 12 цього Закону.

2. Фінансові установи, утворені у формі акціонерних товариств, додатково розкривають інформацію як емітенти відповідно до вимог законодавства про цінні папери.

3. Фінансові установи повинні під час розкриття інформації дотримуватися вимог законодавства про мови.

4. Фінансові установи, нагляд за діяльністю яких здійснюється національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повинні також розкривати шляхом розміщення на безоплатній основі в її загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на власних веб-сайтах (веб-сторінках) в обсязі та порядку, встановлених зазначеною комісією, таку інформацію: повне найменування, ідентифікаційний код та місцезнаходження фінансової установи;перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою;відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою);відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи;відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи;відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі;річну фінансову та консолідовану фінансову звітність;відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи;рішення про ліквідацію фінансової установи;іншу інформацію про фінансову установу, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону.

5. Фінансові установи забезпечують доступність інформації, розміщеної на власних веб-сайтах (веб-сторінках) відповідно до частини четвертої цієї статті, не менше ніж за останні три роки.

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Кожен споживач фінансових послуг ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» має право звернутися до ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП», як надавача фінансових послуг, а ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» зобов'язане розглянути його у належний строк.

Загальний порядок вирішення спорів передбачає, що усі суперечки щодо наданих ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» фінансових послуг мають вирішуватися користувачами шляхом переговорів відповідно до процедур, встановлених правилами надання фінансових послуг, стосовно яких виникла суперечка, за участю ТОВ «ФІНІНВЕСТ ГРУП»

РЕКВІЗИТИ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Національний банк України:

Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9

Телефон для довідок: (044) 253-01-80

Факс: (044) 230-20-33, (044) 253-77-50

Офіційний сайт: bank.gov.ua

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.:

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1

Контактні телефони:

044) 279 12 70 - приймальня;

(044) 278 84 60, 278 41 70 - канцелярія

E-mail:General - info@dpss.gov.ua

Офіційний сайт: http://consumer.gov.ua/

Права споживачів фінансових послуг, закріплені Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 № 2664-III

 

ІНФОРМАЦІЯ КЛІЄНТУ НА ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ» ВІД 12.07.2001Р. №2664-ІІІ

ОСОБА, ЯКА НАДАЄ ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ:

Найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНІНВЕСТ ГРУП» (ТОВ "ФІНІНВЕСТ ГРУП);

Місцезнаходження: 01054, місто Київ, вул. Івана Франка (Шевченківський р-н), будинок 40-Б;

Адреса електронної пошти: Vbasharov@gmail.com

Адреса, за якою приймаються скарги клієнтів за фінансових послуг: 01054, місто Київ, вул. Івана Франка, будинок 40-Б;

Особа, яка надає посередницькі послуги: відсутня;

Відомості про державну реєстрацію фінансової установи:

дата реєстрації - 18.09.2018, дата запису - 23.03.2018, номер запису - 10741020000074121

Інформація щодо включення фінансової установи до державного реєстру фінансових установ: серія та помер свідоцтва про реєстрацію фінансової установи: ФК №1097

Дата видачі Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг свідоцтва про реєстрацію фінансової установи: 18.09.2018р.

 

Інформація щодо наявності у фінансової установи права на надання відповідної фінансової послуги:

НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ:

ліцензія Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 09.10.2018р.

Статус ліцензії: чинна, безстрокова.

 

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ФАКТОРИНГУ:

ліцензія Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 09.10.2018р.

 Статус ліцензії: чинна, безстрокова.

 

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ:

ліцензія Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 09.10.2018р.

 Статус ліцензії: чинна, безстрокова.

 

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності фінансової установи у сфері фінансових послуг:

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, 01601, Київ, вул. Інститутська, 9 тел: 0-800-505-240, e-mail: nbu@bank.gov.ua, веб-сайт https://bank.gov.ua/

Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, ll-б, м. Київ-8, 01601

 

ФІНАНСОВА ПОСЛУГА - ЗАГАЛЬНА СУМА ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ТА ІНШИХ ВИТРАТ, ЯКІ ПОВИНЕН СПЛАТИТИ КЛІЄНТ, ВКЛЮЧНО З ПОДАТКАМИ, АБО ЯКЩО КОНКРЕТНИЙ РОЗМІР НЕ МОЖЕ БУТИ ВИЗНАЧЕНИЙ - ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ТАКИХ ВИТРАТ

1. Згідно пп. 165.1.29. п. 165.1 cm. 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи: основна сума депозиту (вкладу), внесеного платником податку до банку чи небанківської фінансової установи, яка повертається йому, а також основна сума кредиту, що отримується платником податку (протягом строку дії договору), у тому числі фінансового кредиту, забезпеченого заставою, на визначений строк та під проценти.

2. Фінансова установа здійснює нарахування процентів за користування кредитами на підставі кредитних договорів в останній день кожного місяця та в день, визначений умовами укладеного з клієнтом договору. Нарахування процентів за договорами кредиту відбувається за фактичний строк користування кредитом і починається з наступного дня після отримання клієнтом суми кредиту, а припиняється в день остаточного розрахунку за кредитом. Для цілей розрахунку процентів за кредитом використовується календарний рік. Нарахування і сплата процентів проводиться на залишок заборгованості за кредитом/початкову суму.

За порушення умов договору сторони несуть цивільно-правову, кримінальну та інші види відповідальність передбаченні чинним законодавством України та відповідними пунктами договору. Зокрема, цивільно-правову відповідальність сторони несуть у вигляді додаткових процентів річних за неналежне виконання грошового зобов'язання (ч.2 ст.625 ЦК України). При створенні позичальником заборгованості за договором, яка склалася внаслідок неналежної сплати кредиту та/або процентів за користування кредитом, без поважних причин, про що кредитор не був повідомлений у письмовому вигляді за 5 (п ’ять) робочих днів до моменту розрахунку, позичальник несе відповідальність у вигляді додаткових 30% (процентів) річних на суму несвоєчасно сплачених кредиту та/або нарахованих процентів.

 

Необхідність укладення договорів щодо додаткових чи супутніх послуг третіх осіб, які є обов’язковими для отримання кредиту, перелік осіб, яких кредитодавець визначив для надання відповідних послуг - відсутні, окрім випадків:

  • у разі, якщо застава майна, відповідно до вимог чинного законодавства України, вимагає проведення оцінки предмета забезпечення виключно суб’єктом оціночної діяльності. Така оцінка проводиться за рахунок позичальника;

  • у разі, якщо предметом застави виступає транспортний засіб, сільськогосподарська та інша спецтехніка, такий предмет застави підлягає обов’язковому страхуванню по програмі КАСКО у будь-якій страховій компанії (окрім випадків, коли характеристики такого майна не підпадають під умови страхування по програмі КАСКО), яка має право на надання відповідних послуг, протягом усього строку кредитування з умовою зазначення вигодонабувачем кредитодавця. Вибір страхової компанії та оплата її послуг здійснюється позичальником;

  • нотаріального посвідчення договорів забезпечення, у випадках, передбачених чинним законодавством України. Вибір нотаріуса та оплата його послуг та усіх необхідних платежів (зборів) щодо реєстрації обтяження/зняття обтяження - здійснюється позичальником.

Вартість послуг третіх осіб установлюється виключно такими особами. У разі відсутності у кредитодавця інформації про вартість певної додаткової чи супутньої послуги, що надається позичальнику третьою особою під час укладення договору та є обов’язковою для отримання кредиту, орієнтовна вартість такої послуги визначається за аналогічними, вже укладеними кредитодавцем кредитними договорами за попередні три місяці, або у разі відсутності таких договорів за середньою вартістю такої послуги, визначеною кредитодавцем за результатами аналізу вартості послуг, що пропонуються щонайменше трьома постачальниками на ринку таких послуг.

 

Щодо споживчого кредитування:

Не передбачено.

ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

 

Наявність у клієнта права на відмову від договору про падання фінансових послуг: право наявне згідно з кредитним договором.

 

Строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору:

позичальник мас право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про кредит відмовитись від цього договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. Про намір відмовитися від цього договору позичальник повідомляє кредитодавця у письмовій формі до закінчення чотирнадцятиденного строку. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від цього договору позичальник зобов'язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою цим договором. Позичальник не зобов’язаний сплачувати будь-які інші платежі у зв’язку з відмовою від цього договору. Право на відмову від кредитного договору не застосовується у випадках, передбачених законодавством України.

 

Мінімальний строк дії договору (якщо застосовується): мінімальний строк дії договору не застосовується.

Наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій:

позичальник має право достроково розірвати кредитний договір лише за умови дострокового повернення кредиту та сплати процентів за користування кредитом, та інших платежів по цьому Договору якщо вони є. Позичальник мас право в будь-який час повністю або частково достроково повернути кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів. Кредитним договором може бути передбачено обов 'язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення кредиту з оформленням відповідного документа. Якщо Позичальник скористався правом повернення кредиту шляхом збільшення суми періодичних платежів, кредитодавець зобов’язаний здійснити відповідне коригування зобов’язань клієнта у бік їх зменшення та на вимогу клієнта надати йому новий графік платежів. Кредитним договором може встановлюватися порядок дострокового повернення кредиту.

Позичальник у разі дострокового повернення кредиту сплачує кредитодавцю проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов'язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, за період фактичного користування кредитом.

Кредитодавцю забороняється відмовляти клієнту в прийнятті платежу у разі дострокового повернення кредиту. Кредитодавцю забороняється встановлювати клієнту будь-яку плату, пов’язану з достроковим поверненням кредиту

 

Порядок внесення змін та доповнень до договору: будь-які зміни і доповнення до договору дійсні за умови, якщо вони вчинені в письмовій формі і підписані сторонами, шляхом укладення додаткового договору.

 

Неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди клієнта фінансової послуги: тип процентної ставки -- фіксована, не може бути збільшена.

 

МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ КЛІЄНТІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

скарги споживача фінансових послуг розглядаються фінансовою установою в позасудовому порядку за місцезнаходженням фінансової установи. Клієнт фінансових послуг може звернутися із скаргою для позасудового розгляду до:

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

01601, Київ, вул. Інститутська, 9

тел: 0-800-505-240, e-mail: nbu@bank.gov.ua

веб-сайт https://bank.gov.ua/

 

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства: законодавством не передбачено наявність у фінансової установи гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються при наданні фінансової послуги.
 

Інструкція НБУ про звернення громадян та юридичних осіб
 

О НАС
КОНТАКТЫ
bottom of page